"WILCZKI" LESKO ZWYCIĘŻAJĄ
2018-06-08 15:29:42
"WILCZKI" LESKO ZWYCIĘŻAJĄ
 

Ogromny sukces sportowy odniosły drużyny Szkółki Piłkarskiej "Wilczki" Lesko w zakończonych w niedzielę 3 czerwca 2018 roku w Sanoku rozgrywkach z cyklu DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2018.

 



Drużyny "Wilczków" z wszystkich kategorii wiekowych (od U-7 do U-13) pod flagami Argentyny, Albanii, Niemiec i Paragwaju przez kilka ostatnich tygodni rozegrały prawie 150 meczy na boiskach EKOBALLU w Sanoku i Bykowcach.
 

Ostateczne wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

KATEGORIA U-7 zdominowana przez drużynę ARGENTYNY, która w całych rozgrywkach nie zaznała goryczy porażki.
Dla tej kategorii nie prowadzono klasyfikacji - zawodnicy wszystkich drużyn otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w rozgrywkach kategorii U-7 został zawodnik "Wilczków" - FRYDERYK PAPROCKI, zdobywca prawie 80 bramek.

Jako ciekawostkę wspomnieć należy fakt, że wszyscy zawodnicy naszej drużyny wpisali się na listę strzelców.

 

W KATEGORII U-9 reprezentowały naszą szkółkę dwie drużyny: ARGENTYNA (zawodnicy z rocznika 2010) oraz NIEMCY (zawodnicy z roczników 2009/2010).
Drużyna ARGENTYNY zakończyła rozgrywki w 1/8 finału natomiast drużyna NIEMIEC odniosła swój największy w dotychczasowej karierze sukces wygrywając Finał Miejski i zdobywając prawo gry w Finale Finałów w Wałbrzychu.
W finale rozgrywek pokonując drużynę HOLANDII (Kolejarz Zagórz) 4:3.

Podobnie jak młodsi koledzy z kategorii U-7 również drużyna NIEMIEC nie straciła w całych rozgrywkach choćby jednego punktu.

 

Królem strzelców kategorii U-9 został zawodnik "Wilczków" - SZYMON LATUSEK (68 bramek).

 

Również w KATEGORII U-11 naszą szkółkę reprezentowały dwie drużyny: ARGENTYNA (zawodnicy z roczników 2007/2008) oraz ALBANIA (zawodnicy z rocznika 2007).
Drużyna ARGENTYNY zakończyła rozgrywki w 1/8 finału natomiast drużyna ALBANII stanęła na II stopniu podium ulegając w finale drużynie JAMAJKI (Ekoball Sanok).

Królem strzelców kategorii U-11 został zawodnik "Wilczków" - DOMINIK WOJEWÓDKA (51 bramek).

 

W KATEGORII U-13 naszą szkółkę reprezentowała drużyna PARAGWAJU.
Podobnie jak młodsi koledzy z drużyny ALBANII, również i zawodnicy PARAGWAJU stanęli na II stopniu podium ulegając w finale drużynie ANGLII (Ekoball Sanok).

Na II miejscu w klasyfikacji strzelców kategorii U-13 znalazł się zawodnik "Wilczków" - KACPER SOŁTYS (42 bramki).

 

Na sukces naszych zespołów złożyła się ogromna praca ZAWODNIKÓW na treningach, ciężka praca TRENERÓW  ale również zaangażowanie RODZICÓW.

 

WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!!

P.S.
A 23 oraz 24 czerwca będziemy kibicować drużynie NIEMIEC w czasie rozgrywek FINAŁU FINAŁÓW w WAŁBRZYCHU.

TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZYCH PIŁKARZY!!!!!!!!!!!!

 

 

Barwy naszej szkółki piłkarskiej reprezentowali:

 

 

ZŁOTA DRUŻYNA - NIEMCY 🏆

Kategoria U-9

 

 

Skład:

Szymon Brajewski
Filip Pecka
Stanisław Buksztel
Łukasz Horodejczuk
Szymon Latusek
Mikołaj Kaczmarski
Nikodem Osiniak
Filip Podsobiński
Jakub Michalak
Hubert Stachyra

Trener: MARIUSZ NIEZNAŃSKI

 

ZŁOTA DRUŻYNA - ARGENTYNA

Kategoria U-7 "Bambini"

Skład:
Filip Gołąbiewski
Tomasz Kaczmarski
Jakub Kłosowicz
Szymon Nycz
Fryderyk Paprocki
Filip Janas
Ksawier Szewczyk
Jakub Kunach
Wiktor Zagórski
Jakub Biesiada
Nikodem Klus
Stanisław Kaczanowicz

Trener: JACEK ZIĘBA

 

SREBRNA DRUŻYNA - PARAGWAJ

Kategoria U-13

 

Skład:
Mateusz Horodejczuk
Kacper Sołtys
Miłosz Koczera
Miłosz Stach
Michał Dudek
Kacper Jaworski
Jan Lubas
Dominik Domoń
Karol Łuczejko
Jakub Wilk

Trener: WITOLD MACIELA

 

SREBRNA DRUŻYNA - ALBANIA

Kategoria U-11

 

Skład:
Igor Żydek
Michał Wolak
Filip Gawron
Michał Jarosz
Maciej Kardasz
Dominik Wojewódka
Wiktor Krzywiński
Jakub Łoś
Stanisław Olechowski
Jacek Kóna

Trener: RAFAŁ PASZKOWSKI

 

ARGENTYNA

Kategoria U-11

 

Skład:

Maksymilian Kozak
Filip Molenda
Karol Terlecki
Bartłomiej Barański
Sylwester Inglot
Piotr Ślęczkowski
Gabriel Kędra
Karol Ginda
Fabian Dubaj
Adrian Smoliński

Trener: BOGDAN KŁOSOWICZ

 

ARGENTYNA

Kategoria U-9

 

Skład:
Jędrzej Demko
Filip Demko
Wojciech Mazur
Antoni Pasionek
Michał Wojdanowski
Szymon Wojdanowski
Jakub Wrona
Antoni Zięba
Stefan Rogaliński
Szymon Kunach

Trenerzy: JACEK ZIĘBA, PRZEMYSŁAW WOJDANOWSKI

 

 

Czytano: 206 razy
URZĄD MIASTA I GMINY
UL. PARKOWA 1
38-600 LESKO
tel: (013) 469-80-01
fax: (013) 469-64-58
gmina@lesko.pl

Odpady komunalne.
Karta dużej rodziny
.
38-600 Lesko, ul. Rynek
tel./fax: (13) 469 66 95
bcit@lesko.pl
Wybierz poprzedni miesiąc lipiec 2018 Wybierz następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
15081660148315381479138015991649151916031329
.
.
.
.




















Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
rect Strona główn Mapa serwisu Dodaj do ulubionych RSS BIP Skrzynka podawcza Kontakt Poleć Znajomemu lupa
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]