Bieg Jana Pawła II - 23.05.2018 r. - fotorelacja
2018-05-29 14:53:37
Bieg Jana Pawła II - 23.05.2018

Bieg Jana Pawła II - 23.05.2018 - zapraszamy do obejrzenia fotorelacji
 
Wyniki zawodów  „XIV Leski Bieg im. Jana Pawła II”
 
Biegi:
100 m  - przedszkole:
Dziewczynki:
1.       Zofia Syrnik - Lesko
2.       Aleksandra Kabala  - Bezmiechowa
3.       Zofia Wojtas - Lesko
Chłopcy:
1.       Fryderyk Paprocki – Lesko
2.       Tomasz Kaczmarski – Lesko
3.       Filip Gołąbiewski – Lesko
 
150 m – klasy I szkoły podstawowej
Dziewczynki:
1.       Milena Podsobińska – SP Manasterzec
2.       Blanka Kilarecka – SP Lesko
3.       Gabriela Podsobińska – SP Manasterzec
Chłopcy:
1.       Antek Pasionek – SP Lesko
2.       Stanisław  Szeliga – SP Mansterzec
3.       Szymon Brajewski – SP Lesko
 
200 m – klasy II szkoły podstawowej
Dziewczynki:
1.       Natalia Wańca – SP Bezmiechowa
2.       Melania Koncewicz – SP Hoczew
3.       Karolina Sobol – SP Lesko
Chłopcy:
1.       Nikodem Osiniak – SP Hoczew
2.       Szymon Latusek – SP Bezmiechowa
3.       Filip Chlebek – SP Średnia Wieś
 
200 m – klasy III szkoły podstawowej
 
Dziewczynki:
1.       Marlena Kucap – SP Tarnowa Dolna
2.       Martyna Balawajder - SP Manasterzec
3.       Antonia Andruch – SP Lesko
Chłopcy:
1.       Bartek Zarzyczny – SP Tarnawa Dolna
2.       Jan Koszut – SP Tarnawa Dolna
3.       Stanisław Buksztel – SP Lesko
 
300 m – klasy IV szkoły podstawowej
 
Dziewczynki:
1.       Wiktoria Faryj – SP Lesko
2.       Kinga Giefert – SP Średnia Wieś
3.       Ilona Wojtasiewicz – SP Lesko
Chłopcy:
1.       Jakub Wilk – SP Lesko
2.       Jakub Łoś – SP Lesko
3.       Antoni Werbowicz – SP Hoczew
 
400 m – klasy V szkoły podstawowej
Dziewczynki:
1.       Patrycja Chytła – SP Hoczew
2.       Milena Grzybowska – SP Lesko
3.       Emilia Jarosz – SP Lesko
Chłopcy:
1.       Leszek Grzebyk –SP Lesko
2.       Nikodem Munczak – SP Lesko
3.       Karol Łuczejko – SP Hoczew
 
400 m – klasy VI szkoły podstawowej
Dziewczynki:
1.       Aleksandra Koszut – SP Tarnawa Dolna
2.       Anastazja Benewiat – SP Hoczew
3.       Julia Koszut – SP Tarnawa Dolna
Chłopcy:
1.       Kacper Wróblewski – SP Lesko
2.       Kacper Sołtys - SP Lesko
3.       Kacper Brajewski – SP Lesko
 
600 m – klasy VII szkoły podstawowej
Dziewczęta:
1.       Dominika Szmuc – SP Lesko
2.       Izabella Podgórska – SP Lesko
3.       Roksana Sowa –SP Lesko
Chłopcy:
1.       Michał Buszta – SP Lesko
2.       Patryk Śnieżek – SP Lesko
3.       Łukasz Winiarczyk – SP Hoczew
 
Bieg na 600 m – niepełnosprawni
Dziewczęta:
1.       Magdalena Kasprzyk - Lesko
Chłopcy:
1.       Piotr Markuc – Lesko
2.       Michał Sabik – Lesko
3.       Krzysztof Delimat – Lesko
 
800 m – klasy II gimanzjalne
Dziewczęta:
1.       Karolina Mamak – SP Średnia Wieś
2.       Marcelina Kardasz – SP Lesko
3.       Gabriela Gładysz - SP Lesko
Chłopcy:
1.       Michał Werbowicz – SP Średnia Wieś
2.       Dawid Giefert – SP Średnia Wieś
3.       Bartłomiej Kotyła – SP Średnia Wieś
 
800 m – klasy III gimanzjalne
Dziewczęta:
1.       Anita Klaputek - SP Lesko
2.       Dominika Wojtczyk - SP Lesko
3.       Barbara Krok - SP Lesko
Chłopcy:
1.       Filip Gnap – SP Lesko
2.       Szymon Mikołajczak – SP Średnia Wieś
3.       Lucjan Osiecki – SP Średnia Wieś
 
800 m – szkoły ponadpodstawowe
Dziewczęta:
1.       Katarzyna Lorenowicz  - LO  lesko
2.       Justyna Olejarczyk – LO Lesko
3.       Magdalena Kuzło – LO Lesko
 
1200 m – szkoły ponadpodstawowe
Chłopcy:
1.       Kacper Jaremczuk – LO Lesko
2.       Sebastian Mularz – LO Lesko
3.       Hubert Maślany – ZSL Lesko
 
 
Skok w dal
 
Szkoły podstawowe
Dziewczęta:
1.       Martyna Fedoryszak  ( 4,37 m) - SP Lesko
2.       Wiktoria Furtak (4,36 m) – SP Tarnawa Dolna
3.       Brigida Świerk (4,32 m) – SP Bezmiechowa
Chłopcy:
1.       Kacper Wróblewski (4,53 m) – SP Lesko
2.       Mackiewicz Adam (4,39 m) – SP Tarnawa Dolna
3.       Dominikm Domoń (4,34 m) – SP Lesko
 
Szkoły podstawowe – klasy VII i klasy gimnazjalne
Dziewczęta:
1.       Karolina Mamak (4,32 m) – SP Średnia Wieś
2.       Izabela Podgórska (3,95 m) – SP Lesko
3.       Anita Klaputek (3,92 m) -  SP Lesko
Chłopcy:
1.       Bartłomiej Kotyła (5,54 m) – SP Średnia Wieś
2.       Krystian Winiarczyk (5,33 m) – SP Średnia Wieś
3.       Lucjan Osiecki (4,93 m) – SP Średnia Wieś
 
Sztafeta mieszana 4 x 100 m
Szkoły podstawowe
1.       SP Lesko
2.       SP Hoczew
3.       SP Tarnawa Dolna
4.       SP Bezmiechowa
 
Gimnazja:
1.       Średnia Wieś
2.       Lesko
 
Przeciąganie liny
 
Szkoły podstawowe:
1.       SP Lesko
2.       SP Hoczew
3.       SP Tarnawa Dolna
 
Gimnazja:
1.       Średnia Wieś
2.       Lesko
 

 

Czytano: 511 razy
URZĄD MIASTA I GMINY
UL. PARKOWA 1
38-600 LESKO
tel: (013) 469-80-01
fax: (013) 469-64-58
gmina@lesko.pl

Odpady komunalne.
Karta dużej rodziny
.
38-600 Lesko, ul. Rynek
tel./fax: (13) 469 66 95
bcit@lesko.pl
Wybierz poprzedni miesiąc sierpień 2018 Wybierz następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
13971600138416641325148114871416158016881541
.
.
.
.




















Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
rect Strona główn Mapa serwisu Dodaj do ulubionych RSS BIP Skrzynka podawcza Kontakt Poleć Znajomemu lupa
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]